سامانه‌ قرائت هوشمند کنتور آترومتر

قرائت و مشاهده لحظه‌ای میزان مصرف کنتورهای آب، برق و گاز

قرائت لحظه‌ای
در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید میزان مصرف کنتورهای خود را مشاهده کنید.
بدون نیاز به تعویض کنتور
برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌توانید به جای تعویض کنتور، تنها با نصب یک دستگاه آن را هوشمند کنید.
قابل دسترس
سامانه آترومتر بر بستر شبکه LoRa راه‌اندازی شده و نیاز به شبکه‌های موبایل و بی‌سیم دیگر ندارد.

مدیران ساختمان

مدیران ادارات دولتی

سوالات متداول

به صورت پیش‌فرض این سامانه امکان برقراری ارتباط با بسیاری از کنتور‌ها را دارد، اما با توجه به تنوع بسیار زیاد کنتور‌ها لازم است که قبل از انجام عملیات هوشمندسازی، کارشناسان ما از کنتور‌های شما بازدید کنند که در صورت عدم پشتیبانی، کنتور‌ها با هزینه اندکی تعویض شوند.

مدیر ساختمان از طریق سامانه قرائت هوشمند این امکان را دارد که بر اساس مبلغ قبض هزینه‌ها را به صورت منصفانه میان ساکنین تقسیم کند و خروجی هزینه‌ها را مشاهده کرده و یا به صورت PDF قبض داخلی صادر کرده و یا خروجی Excel بگیرد.

در مورد کنتور‌هایی که باتری داخلی ندارند، از شروع قطعی برق تا 2 ساعت، دستگاه‌ها امکان ذخیره‌سازی اطلاعات را دارند، در موارد اندکی که قطعی برق بیش از 2 ساعت طول بکشد، ممکن است نیاز به تنظیم مجدد وجود داشته باشد.

مدیران ساختمان می‌توانند با تهیه خروجی Excel از سامانه، هزینه‌های ساکنین را به نرم‌افزار‌های مدیریت شارژ و هزینه‌های ساختمان منتقل کنند.

کاربران می‌توانند در صورت تمایل به صورت برخط در سامانه اعلان‌ها را مشاهده کنند. همچنین می‌توانند به صورت پیامکی این اعلان‌ها را دریافت کنند.

کاربران برای کاهش هزینه‌های خود می‌توانند با نظارت بر مصرف خود به صورت برخط، قبل از عبور از آستانه‌های مصرف با توجه به اطلاعیه‌های سامانه، با دقت بیشتری از حامل‌های انرژی استفاده کنند.

سامانه قرائت هوشمند بر اساس فرمول‌ها و قوانین رسمی ادارات آب، برق و گاز در مناطق مختلف می‌تواند قبوض مشترکین را در همان قالب قبوض مرسوم صادر کرده و مشترکین به صورت یکپارچه، تمامی قبوض خود را مشاهده نمایند.

با توجه به نوع کنتور‌های ساختمان شما، کارشناسان آتروان دستگاه‌هایی مختص هوشمندسازی همان کنتور‌ها برای شما نصب خواهند کرد و سپس می‌توانید در سامانه برخط وارد حساب کاربری خود شوید.

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشورت کنید. پس از هماهنگی، ابتدا از ساختمان شما بازدید انجام خواهد شد و هزینه‌های مربوطه محاسبه خواهد شد و سپس برای نصب دستگاه‌های مخصوص هوشمندسازی اقدام می‌شود.

فرم تماس