سیستم‌های هوشمند مدیریت ساختمان آتروان

جامع ترین راه حل مدیریت و مانیتورینگ ساختمان

سیستم‌های هوشمند مدیریت ساختمان

یکی از برجسته ترین محصولات شرکت آتروان است که کاربردهای بسیار زیادی از جمله مدیریت ساختمان و مانیتورینگ حسگرهای هوشمند دارد.

ارسال لحظه‌ای اطلاعات

سیستم‌های هوشمند مدیریت ساختمان آتروان می‌توانند در هر لحظه از شبانه روز اطلاعات دستگاه‌ها و حسگرهای متصل شده را به سرورها ارسال کنند.

کنترل لحظه‌ای

شما با استفاده از پنل‌های مدیریت شرکت آتروان می‌توانید در هر لحظه دستگاه‌های خود را کنترل کرده و از راه دور آن‌ها را تنظیم نمایید.

پلتفرم ابری

پلتفرم ابری قابلیت جمع‫‌آوری و پردازش داده‫‌های تولید شده توسط حسگرها و تجهیزات هوشمند در ساختمان را ارائه می‌دهد. علاوه بر آن مدیریت انرژی و اجرای سناریوهای مختلف را نیز فراهم می‌کند. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

امکانات

امنیت و آسایش

روشنایی

آب و هوا

آبیاری

سناریوهای هوشمند

بهینه‌سازی

سوالات متداول

ساختمان‌ها فارغ از نوع کاربری و اندازه قابل هوشمند سازی می‌باشند. ساختمان هوشمند کاربردهای گرمایش و سرمایش، گلخانه‌ها، محیط‌های اداری، خانگی، صنعتی، کشاورزی، دامداری و ...، استخرها، انبارها، مراکز پخش، پارکینگ و غیره را ارائه می‌دهد.

با هوشمند سازی ساختمان بسیاری از کارها به صورت اتوماتیک و از راه دور قابل کنترل می‌باشد که سبب آسایش و راحتی ساکنین می‌گردد. همچنین با سیستم هوشمند ساختمان مصرف انرژی کاهش پیدا کرده و در نتیجه هزینه‌های جاری کم شده و از تخریب محیط زیست جلوگیری می‌کند. نظارت دائمی سبب افزایش امنیت و کنترل لحظه‌ای می‌گردد.

قیمت خدمات هوشمندسازی ساختمان یا خانه هوشمند با توجه به نوع خدمات و امکانات مورد نیاز متفاوت می‌باشد. هوشمند سازی شامل گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش می‌باشد. به منظور قیمت دهی و مشاور با تیم پشتیبانی شرکت تماس فرمایید تا با بررسی دقیق و مشاوره‌ی حرفه‌ای قیمت پکیج مورد نظر شما ارائه گردد.

اجرای هوشمند سازی ساختمان در واحدهای نوساز بدون نیاز به تخریب و یا تغییر در ساختمان قابل پیاده سازی می‌باشد.

زمان اجرای هوشمند سازی ساختمان ها وابسته به نوع خدمات و تجهیزات هوشمند ساختمانی مورد نیاز برای آن ها متغیر است. این زمان شامل نصب، پیکربندی، برنامه نویسی سناریوها است و به صورت میانگین مابین 5 الی 20 روز است.

بله با هوشمندسازی ساختمان هزینه‌ها مصرفی و انرژی کاهش پیدا کرده و علاوه بر آن سبب آسایش و امنیت می‌گردد. این محصول همچنین باعث ارزشمندتر شدن ملک می‌گردد و قیمت خانه را افزایش می‌دهد.